Kontakt oss

613 48 910 | post@rrvaldres.no 

 

Til alle kunder og samarbeidspartnere

På bakgrunn av den pågående smittesituasjonen ber vi våre kunder om å ta kontakt på telefon eller epost i stedet for å møte opp på våre kontorer. Bilag og annet kan som alltid leveres i postkassene utenfor kontorene.

Behov for fysiske møter avtales på forhånd med din saksbehandler.

Ta kontakt med oss per tlf eller post så hjelper vi deg gjerne. 

 

Obs! Vi har fått nye e-postadresser. De gamle e-postadressene fungere fortsatt.

 

Bagn

Valdrestunet Kjøpesenter | Storebruvegen 3 | 2930 Bagn

Åpningstider: mandag til fredag 08:00 - 16:00

 

Hedalen

Valdres Kontorpark | Hedalsvegen 2347 | 3528 Hedalen

Åpningstider: mandag til fredag 09:00 - 15:00

 

Fagernes

Valdres Næringshage | Skrautvålsvegen 77 | 2900 Fagernes

Åpningstider:

09:00 - 15:00, følgende datoer

August: 19. 20. 21. og 26.

September: 9. 16. 21. 23. og 30.

Oktober: 7. 14. 20. 21. 22. og 28.

November: 4. 11. 18. 19. 20. og 25.

Desember: 2. 9. 14. 15. og 16.

 

 Alle kontorene har store postkasser til anvendelse utenfor åpningstidene.

Arne Leite
Arne Leite Autorisert regnskapsfører Teamleder - personlige foretak aleite@ecit.no Tlf 456 37 838
Asle Ivar Klemmetsrud
Asle Ivar Klemmetsrud Statsautorisert revisor Daglig leder aklemmetsrud@ecit.no Tlf 909 84 966
Magnhild Huseby Bolstad
Magnhild Huseby Bolstad Autorisert regnskapsfører Teamleder - aksjeselskap mhbolstad@ecit.no Tlf 954 57 045
Odd Arne Klemmetsrud
Odd Arne Klemmetsrud Autorisert regnskapsfører oaklemmetsrud@ecit.no Tlf 472 55 165
Turid Auren Klemmetsrud
Turid Auren Klemmetsrud Autorisert regnskapsfører tklemmetsrud@ecit.no Tlf 911 31 893
Bente Brenden
Bente Brenden Lønningsansvarlig bbrenden@ecit.no Tlf 456 37 086
Elisabeth Sukke
Elisabeth Sukke Regnskapsmedarbeider esukke@ecit.no Tlf 474 83 050
Geir Osvald Storengen
Geir Osvald Storengen Regnskapsfører gostorengen@ecit.no Tlf 488 86 558
Inger Olea Digene
Inger Olea Digene Regnskapsfører iodigene@ecit.no Tlf 456 37 796
Silje Langerud Skaro Dokken
Silje Langerud Skaro Dokken Autorisert regnskapsfører Registrert revisor slsdokken@ecit.no Tlf 474 76 642
Solveig Dokkebakke
Solveig Dokkebakke Autorisert regnskapsfører sdokkebakke@ecit.no Tlf 919 02 773
Tommy Bjørke
Tommy Bjørke Regnskapsfører IT ansvarlig tbjorke@ecit.no Tlf 456 37 951
Mona Andreassen
Mona Andreassen Regnskapsfører moandreassen@ecit.no Tlf 919 05 659
Lena Lønnum Autorisert regnskapsfører llonnum@ecit.no Tlf 456 37 289
Andreas Hagene Regnskapsmedarebeider ahagene@ecit.no Tlf 919 06 328
Mer om dette Vi leverer
  • Regnskap
  • Attestering
  • Rådgivning
  • Fakturering
  • Lønn